Opis Firmy

Metal Radom – zakład obróbki metali

Jesteśmy polską firmą oferującą usługi profesjonalnej obróbki metali. Nasze tradycje sięgają 1992 roku. Od początku istnienia stawiamy sobie za główny cel doskonałą jakość oferowanych przez nas usług. Nie ograniczamy się do standardowych metod wytwarzania. Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. Wierzymy, że rzetelność i innowacja są podstawą ciągłego rozwoju.

Wieloletnie doświadczenie, terminowość, wykwalifikowani pracownicy i ciągłe inwestycje w sprzęt oraz wiedzę pozwalają nam realizować zlecenia od najbardziej wymagających Klientów. Naszą domeną jest precyzyjna obróbka metali (cięcie wodą, cięcie, toczenie, frezowanie, wiercenie, gięcie i szlifowanie) oraz specjalistyczne spawanie TIG, MIG i MAG (stale węglowe, nierdzewne i kwasoodporne, żeliwo, aluminium i stopy).

Realizujemy na co dzień zlecenia Klientów z różnych branż i obszarów rynku, gdzie niezbędne są precyzyjne i solidne elementy. Jesteśmy tam, gdzie pojawia się potrzeba regeneracji lub wytwarzania nowych części maszyn i urządzeń, wykonania nietypowych detali czy skomplikowanych maszyn.

Nie obawiamy się zleceń nietypowych, wg. skomplikowanych, indywidualnych projektów naszych Klientów. Wykonujemy detale w oparciu o dostarczane wzory lub z rysunków technicznych. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia tak na pojedyncze sztuki jak i na duże partie zamówień. Szczegółową ofertę firmy Metal Radom znajdziecie Państwo w zakładce “Oferta”.

Wykorzystywane przez nas narzędzia i technologie pozwalają uzyskiwać najwyższą jakość produktów i usług, łączenie tradycyjnych metod wytwarzania z innowacyjnymi pozwala zachować atrakcyjne ceny. Możliwe jest to również dzięki stosowanym przez nas procedurom kontroli jakości z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu pomiarowego.

Zapraszamy do współpracy!
Właściciel i pracownicy firmy
Metal Radom